Våra Medarbetare

Malmö

Fredrik Thorgren

VD / PARTNER

0735 – 18 12 11 | fredrik.thorgren@ganthor.se

Daniel Ganton

SENIOR RÅDGIVARE / PARTNER

0735 – 18 12 12 | daniel.ganton@ganthor.se

Niclas Andersson

SENIOR RÅDGIVARE

0735 – 18 12 62 | niclas.andersson@ganthor.se

Poonam Jesudass

ADMINISTRATIV KONTORSCHEF

0735 – 18 12 68 | poonam@ganthor.se

Dagmar Dahl

AUKTORISERAD REDOVISNINGSKONSULT

0735 – 18 12 60 | dagmar@ganthor.se

Therese Thell

AUKTORISERAD REDOVISNINGSKONSULT

0735 – 18 12 66 | therese@ganthor.se

Annelie Rignell

REDOVISNINGSKONSULT

0735 – 18 12 14 | annelie@ganthor.se

Jasmin

JUNIOR REDOVISNINGSKONSULT

040 – 617 12 80 | jasmin@ganthor.se

Stockholm / Västerås

Mattias Sandström

RÅDGIVARE

0735 – 18 34 01 | mattias.sandstrom@ganthor.se

Fredrik Århed

KONTORSANSVARIG

0706 – 56 66 02 | fredrik.arhed@ganthor.se

Beata Snellman

KUNDANSVARIG

0735 – 18 34 02 | beata.snellman@ganthor.se

VÅRA TJÄNSTER

Kapitalförvaltning

Behovsanpassade investeringslösningar utifrån din situation, dina mål och förväntningar.

Försäkringsrådgivning

Fristående försäkringsrådgivning inom ramen för personrisk och pensionsförsäkring.

Redovisning & Rådgivning

Din långsiktiga samarbetspartner inom redovisning och ekonomisk rådgivning för dig och ditt företag.

Intresserad av våra tjänster?

Kontakta oss idag!